Äkkilähdöt Fig Tree Bay

Äkkilähdöt Fig Tree Bay

  • Fig Tree Bay

Halvat äkkilähdöt kohteeseen Fig Tree Bay

Helsingistä

Yllä olevat hinnat ovat ensimmäisestä mahdollisesta lähtöpäivästä ja 4 viikkoa eteenpäin.

Halvat äkkilähdöt kohteeseen Fig Tree Bay

Golden Coast Beach Hotel
Golden Coast Beach Hotel Premium Parveke/Terassi
20. marras lähtö Helsinki 7 yötä
976€ Valitse
Papouis Protaras Hotel
Papouis Protaras Hotel Standard Twin Parveke/Terassi
13. marras lähtö Helsinki 7 yötä
All Inclusive
1.029€ Valitse
Cavo Zoe Seaside Hotel
Cavo Zoe Seaside Hotel Premium King osittaisella merinäköalalla
20. marras lähtö Helsinki 7 yötä
1.043€ Valitse
Kokkinos Boutique
Kokkinos Boutique Superior-huone
8. marras lähtö Helsinki 7 yötä
1.201€ Valitse
Vrissaki Hotel Apartments
Vrissaki Hotel Apartments Kaksio
1. marras lähtö Helsinki 7 yötä
1.287€ Valitse
Grecian Park
Grecian Park Kahden hengen huone
1. marras lähtö Helsinki 7 yötä
1.602€ Valitse

Usein kysytyt kysymykset äkkilähdöistä Fig Tree Bay

Mitä maksavat äkkilähdöt kohteeseen Fig Tree Bay?

Äkkilähtöjen hinnat kohteeseen Fig Tree Bay vaihtelevat jatkuvasti. Viimeksi tarkastaessamme hintoja, oli hinta 976€.

Miltä lentoasemilta löydän äkkilähtöjä kohteeseen Fig Tree Bay?

Äkkilähdöt kohteeseen Fig Tree Bay löytyvät seuraavilta lentoasemilta:

Ovatko äkkilähdöt kohteeseen Fig Tree Bay suosittuja?

Kyllä, äkkilähdöt kohteeseen Fig Tree Bay ovat suosittuja. Käyttäjämme antavat kohteelle Fig Tree Bay 4,5 / 5 tähteä.

Mitkä matkatoimistot tarjoavat äkkilähtöjä kohteeseen Fig Tree Bay?

Arvostele matkakohde (39 arvostelut)
4.5

Äkkilähdöt Fig Tree Bayhin

Olet tullut oikeaan paikkaan, jos etsit parhaat ja edullisimmat äkkilähdöt Fig Tree Bayhin.
Me vertailemme suurimpien matkatoimistojen hinnat, jotta löydät helposti sopivimman ja halvimman lomamatkan Kyproksen aurinkoiselle rannikolle.

Fig Tree Bay on yksi Kyproksen kauneimmista ja suosituimmista rannoista, tunnettu kristallinkirkkaasta vedestään ja pehmeästä vaaleasta hiekastaan.
Se sijaitsee Protaraksen lomakeskuksessa, jossa yhdistyvät rentouttava rantalomatunnelma, ystävällinen palvelu ja laadukkaat hotellit.
Ranta sopii täydellisesti perheille ja pariskunnille – vesi on matalaa ja rauhallista, ja tarjolla on runsaasti vesiaktiviteetteja kuten snorklausta ja SUP-lautailua.
Lähettyvillä on monia viihtyisiä ravintoloita, kahviloita ja rantabaareja, joissa voi nauttia paikallisista meze-annoksista ja kylmästä juomasta auringon alla.
Sää on aurinkoinen ja lämmin toukokuusta lokakuuhun, ja meri pysyy kutsuvan lämpimänä pitkälle syksyyn.
Fig Tree Bayn rauhallinen mutta eläväinen ilmapiiri tekee siitä täydellisen kohteen niille, jotka etsivät aitoa välimerellistä rentoutumista.

Tutustu myös muihin aurinkoisiin kohteisiin ja löydä lisää houkuttelevia tarjouksia sivulta
Äkkilähdöt.

Jos haluat täysin huolettoman ja rentouttavan loman, harkitse
All Inclusive
– erinomainen valinta aurinkoiselle ja vaivattomalle lomalle Fig Tree Bayssa.

Etsi myös äkkilähtöjä lähtöpaikastaTanska, Norja ja Ruotsi:
Afbudsrejser til Fig Tree Bay | Restplasser til Fig Tree Bay | Sista Minuten till Fig Tree Bay

Matkatoimistot, joilla äkkilähtöjä kohteeseen Fig Tree Bay
  • Halpoja äkkilähtöjä yhtiöltä Apollo
  • Halpoja äkkilähtöjä yhtiöltä Tjäreborg
  • Halpoja äkkilähtöjä yhtiöltä TripX
  • Halpoja äkkilähtöjä yhtiöltä TUI
Äkkilähdöt matkakohteisiin kohteessa Muu Kypros
Lähtölentoasemat kohteeseen Fig Tree Bay